Nabory

Nabory

Witam

Otrzymaliśmy od Państwa sms z informacją że chcecie dołączyć do szkółki. Popyt jest duży, miejsca na obiekcie mało a sytuacja epidemiologiczna nie stabilna.  Dlatego aby wszystko działało sprawnie, wydajnie i nikt nie był poszkodowany poniżej opisujemy jak rozpocząć proces na borowy.

Schemat procesu na borowego

Wypełnienie i wysłanie na maila ankiety + w treści wiadomości wpisanie wstępnej oceny poziomu umiejętności dziecka (biuro@scooterkid.pl)

–> Kontakt SMS z naszej strony (cyklicznie co wtorek rozpoczynając od 10.11) w celu umówienie się na zajęcia na borowe

–> Kontakt SMS z waszej strony (po 48 godzinach) z informacją czy nadal jesteście chętni na zapisanie się do szkółki

–> Kontakt SMS z naszej strony w celu ustalenie dnia i godziny zajęć (najszybciej jak to możliwe)

–> Przypomnienie SMS z naszej strony o zajęciach  z prośbą o potwierdzenie obecności (dzień przed zajęciami)

–> Zajęcia

Ankiety do pobrania (format w zależności od waszego oprogramowania)

<pobierz ankiete format .docx>
<pobierz ankiete format .doc>
<pobierz ankiete format .pdf>

 

Wstępna ocena poziomu umiejętności

Wstępną ocenę poziomu umiejętności robicie sami, wystarczy zwrócić uwagę czy wasze dziecko w 3 próbach uda się zrobić jedno z poniższych zadań. Informacje o grupie zamieszczamy w treści wiadomości e-mail w której wysyłacie ankietę (np. mój syn/córka jest w grupie 0 lub w grupie miedzy 0 a 1)

grupa 0

Nie potrafi stać na hulajnodze, nie potrafi podnieść przedniego koła, nie potrafi podskoczyć na płaskim, nie potrafi zrobić zakrętu na przeszkodzie typu bank i quoter .

grupa 1

Potrafi podnieść przód, podnieść tył, podskoczyć z płaskiego nad patykiem, potrafi podstawowe sztuczki takie jak no foot, one hand, potrafi wjechać i zjechać z małych przeszkód typu bank i quoter,

Grupa 2

Potrafi wskoczyć na krawężnik,  potrafi  sztuczki takie jak barspin, thailwhip, feeble grind, smith grind, 180 z odwijką

Grupa 3

Potrafi podskoczyć na wysokość kolana, potrafi pierwsze sztuczki takie jak hellwhip, 360, bree, 180 barspin, 180 whip

 

Podsumowania

Ankiety i wstępna ocenę poziomu umiejętności dziecka prosimy wysłać na maila biuro@scooterkid.pl (ankieta jako załącznik a wstępna ocenę w treści) w temacie wiadomości proszę napisać Nabory. Kontaktować będziemy się z osobami od których otrzymaliśmy maila cyklicznie co wtorek i zaczniemy od 10.11.2020r (bardzo proszę nie nastawiajcie dzieci ze na 100% będą na zajęciach bo aktualne czasy są strasznie nie pewne a nie chcemy ich zawieść)

 

Pozdrawiamy

zespół scooterkid

tel 577 835 961

mail scooterkidschool@gmail.com / biuro@scooterkid.pl