Zasady sezon 23/24

WSTĘP

#Wszyscy pamiętają że jest możliwa podwyżka od końca października 2023. Jeżeli będzie to dostaniecie przynajmniej miesiąc wcześniej informacje o zmianach.

#Widzimy problem z komunikacją, jesteśmy w trakcie naprawiania usterki, niektórzy już dostali sms wy właśnie dostaliście inni dostaną,  za zamieszanie przepraszamy,

#Harmonogram sezonu 23/24 dostępny na stronie

BMX- www.gopbmx.pl

LINK-     http://gopbmx.pl/harmonogram-23-24/

 

Hulajnoga – www.scooterkid.pl

LINK- http://scooterkid.pl/harmonogram-23-24/

 

#Poniżej obowiązujący regulamin szkółki na sezon 23/24. Uczęszczając na zajęcia wyrażacie zgodę na wszystko co jest zamieszczone w regulaminie.

 

REGULAMIN

1.poniedziałki i wtorki wolne od telefonów (SMS zawsze można wysłać)

-Jako że zajęcia prowadzimy  w tym sezonie od środy do niedzieli w godzinach:

#BMX 15:00-17:00 środa-piątek 9:00-11:00  w weekend

#Hulajnogi 17:30 -19:30 środa-piątek 12:00-14:00 w weekend

#Nabory weekend  8:00-9:00 (zapisy SMS danie: imię i nazwisko, dyscyplina, data zajęć, wzrost w przypadku wypożyczania sprzętu)

Wolne od pracy będziemy mieć w poniedziałki i wtorki, w te dni szkółka nie dotyka telefonu, nie czyta sms jest zamknięta.

2. Wszystkie pytania/informacje wysyłamy i odbieramy za pomocą SMS

– Podczas prowadzenia zajęć oraz w trakcie pisania planów treningowych nie jesteśmy w stanie rozmawiać przez telefon. Na szkółce widzimy problem z odbieraniem telefonu. Jest was sporo, przygotowanie do zajęć, zgranie wszystkiego i wszystkich za pomocą SMS zajmuje od 4 do 6 godzin. Zajęcia codziennie zabierają 6 godzin.  Ta sama praca wykonana przez telefon zajmuje 12 godzin, zabraknie czasu na robienie zajęć. Zajęcia mają priorytet więc Wszystkie pytania/informacje wysyłamy i odbieramy za pomocą SMS i dajcie z 2-3 dni i odpiszemy/oddzwonimy

 

3.Nie prowadzimy zajęć indywidualnych

-nigdy nie prowadziliśmy i nie będziemy prowadzić zajęć indywidualnych. Robimy tylko grupowe bo w naszym sporcie przede wszystkim walczymy ze strachem a że to są indywidualiści dużo szybciej i w fajniejszej atmosferze dziecko zalicza progres. Naszym zadaniem jest jak najszybciej nauczyć i utrwalić i dziecka zasad samodzielnego poruszania się po przeszkodach, podskakiwania, trików, bezpiecznego upadania, serwisu roweru/hulajnogi, tras, kombinacji, zaszczepienia pasji do BMX/hulajnogi (które wiąże się z tym że wasze dziecko na pewnym etapie życia będzie codziennie po 6-8 godzina wychodzić z domu i skakać na BMX/Hulajnodze)  wielkość grup dostosowujemy do przepisów prawa, wielkości obiektu oraz umiejętności dzieci.

4.płatność gotówka instruktorowi, rozliczamy się po zajęciach.

5. Zajęcia trwają 2 godziny i żeby uznane były za odbyte muszą trwać ponad godzinę. Jeżeli będą trwać krócej niż 1 godzina należy uznać zajęcia za nieodbyte

6.W trakcie zajęć opiekun prawny ma załączony telefon i odbiera połączenie od instruktora który będzie dzwonić w razie urazu.

7.rodzic wyraża zgodę na udzielenie pierwszej pomocy przez instruktora oraz służby medycznym w razie urazu

8.Kask, ochraniacze na kolana i 1.5L wody niegazowanej obowiązkowe

9.Buty z płaską podeszwą (i z zasłoniętą kostką – ideał)

10. Zakaz przeklinania za równo dzieci, instruktorzy jak i rodzice. Kara za przekleństwo 10 pompek

11. Zawsze nawet po 16 latach uprawiania tego sportu gdy się jedzie na skatepark jest takie uczucie, mix adrenaliny, strachu, podniecenia, obawy czy uda się coś zrobić i to jest normalne. To uczucie znika po 10 minutach, po 20 podskokach. Więc jak już kupicie karnet, nawet jak dziecko przed samymi zajęciami mówi że się boi albo nie chce, to przyjeżdżacie na zajęciach bo regularność to podstawa, a im po 15 minutach się odmienia i chcą więcej i więcej. Pamiętajcie ze my, rozpisujemy każdemu plan indywidualny, i patrząc kto co ma zrobić, (lub jest w stanie zrobić) układamy za każdym razem, plan zajęć całej grupie, i to zabiera za dużo czasu pracy, przez co brakuje go na odbierania telefonów. (jeżeli jest chore to nawet jeżeli chce to nie przyjeżdżajcie)

12.Rodzic wyraża zgodę na nałożenie kary za niegrzeczne zachowanie przez instruktora. Typ kar:

#pompki

#przysiady

#BAN na 5 min

#BAN na 10 min

#BAN na 15 min

#BAN DO DOMU

#noszenie kubków

#noszenie rzeczy innych

13. Mówi się że gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść, dla tego w trakcie zajęć które trwają 2 godziny, od udzielania poprawek, jest instruktor a nie rodzic. Co więcej cokolwiek powie instruktor w trakcie dwóch godzin zajęć jest święte. Rodzic ma zakaz poruszania się, noszenia za dzieci wody, rowerów, plecaków, ochraniaczy itp. po skateparku w trakcie zajęć. Dzieci mają nauczyć się samodzielności i potrafią więcej niż się nam wydaje. Miejsce gdzie mogą stać rodzice wskazuje instruktor.

14. Przed zajęciami dostaniecie sms o treści zajęcia o godzinie….., w miejscu……, pytaniem czy jesteście czy was nie ma i prosimy odpisać SMS tylko jeżeli was nie będzie. Jeżeli sms nie będzie a  według harmonogramu miał być, oznacza że coś się wysypało. Dzień przed zajęciami jeżeli do godziny 21 nie ma sms znaczy ze coś się stało i wtedy dzwońcie.

15.Rodzic wyraża zgodę na zdjęcia i filmy zgodnie z RODO które będzie załącznikiem nr1 do regulaminu.

16. cennik

1.Każdy nowy lub po większej przerwie najpierw kupuje

#Zajęcia naborowe 50zł, czas trwania 1 godzina, opłacone wejście na obiekt

  1. Następnie do wyboru

#Pojedyncze zajęcia 100zł, czas trwania 2 godziny, opłacone wejście na obiekt

#Karnet 5 zajęć 350zł, czas trwania 5×2 godziny, opłacone wejście na obiekt, 7 tygodni ważności

#Karnet 10 zajęć 600zł, czas trwania 10×2 godziny, opłacone wejście na obiekt, 11 tygodni ważności

17. Wszystkie zmiany w regulaminie będą wysyłane z wyprzedzeniem

 

Pozdrawiamy