Nabory 23/24

Witam

Jako że wszystkie grupy poukładane są według umiejętności każde nowe dziecko zapraszane jest najpierw na zajęcia testowo/naborowo/poznawcze.

One kosztują 50zł, ich czas trwania to 1 godzina, w tym opłacone jest wejście na obiekt. zajęcia naborowe odbywają się w weekendy o  8:00 aby się  na nie zapisać należy wysłać SMS danie (imię i nazwisko dziecka, dyscyplina, data która was interesuje, wzrost jeżeli chcecie wypożyczyć sprzęt. jak już dokopiemy się do SMS potwierdzimy termin lub podamy najbliższy wolny)

musimy sobie zobaczyć co dziecko/rodzic  potrafi, czego nie potrafi, czego się boi, czego się nie boi i co tak naprawdę musimy z nim robić. następnie gdy już wiemy co musimy robić możemy określić który dzień który instruktor która grupa.

w jakie dni i o których godzinach są zajęcia znajdziecie na  http://scooterkid.pl/zasady-sezon-23-24 w podpunkcie nr 1. tam też znajdziecie zasady jakie obowiązują na szkółce i haromonogram kiedy są zajęcia, kiedy mamy imprezy kiedy mamy wolne.

Jako że decyzji nie podejmujemy na hura i każdą decyzje w życiu należy 2 razy przemyśleć dziecko po naborach będzie mieć 2 dni żeby przemyśleć czy na pewno tego chce i dostanie jasną informacje ze będzie pot, łzy, ból, cierpienie, strach i że tak naprawdę jeżeli mimo tego on wstanie i spróbuje jeszcze raz to się nauczy wszystkiego a jeżeli się wywróci zacznie płakać, podda się i ni spróbuje ponownie to ni nauczy się niczego wiec one też muszą być pewni ze tego chcą, szczególnie ze 80% w tym sporcie to walka ze strachem.

jeżeli mimo tego nadal będzie chcieć to wtedy macie do wyboru

#Pojedyncze zajęcia 100zł, czas trwania 2 godziny, opłacone wejście na obiekt

#Karnet 5 zajęć 350zł, czas trwania 5×2 godziny, opłacone wejście na obiekt, 7 tygodni ważności

#Karnet 10 zajęć 600zł, czas trwania 10×2 godziny, opłacone wejście na obiekt, 11 tygodni ważności

 

aktualnie nie będzie problemu większego żeby zmieścić dzieci średnio zaawansowane lub zaawansowane duże problemy będą żeby zmieścić dzieci mega poczatkujące i początkujące. szczególnie ze jeden instruktor który zajmuje się strikte tymi maluchami jest szczęściarzem i jeszcze jest z rodziną w Turcji na wakacjach.

Jeżeli dziecko ma mniej niż 6 lat z miejsca odpada. U dzieci miedzy 5 a 6 a 7 rokiem życia ten jeden rok to jest mega przepaść jeżeli chodzi o mental. one boja się jeszcze obcych, boją się jak jest dużo ludzi, nie wszystkie są w stanie wytrzymać 2 godzin zajęć na pełnej koncentracji. Do tego to co zrobimy w ciągu roku gdy dziecko skończy 7 lat zrobimy w 3 miesiące a  Nam się nie chce stresować i żyć z myślą ze naciągamy innych na kase więc dzieci poniżej 6 roku życia od razu odpadają.

Dzieci w wieku 6 lat możemy spróbować chociaż polecamy pojawić się gdy skończą 7. między 7 a 50 lat zapraszamy (grupy tata z dzieckiem są w niedziele o 9)

Nabory HULAJNOGI zaczniemy od 30 września szczególnie ze w ten weekend pada i nie mamy jak uciec na świeże powietrze a mamy do dyspozycji jedynie 50% powierzchni obiektu,  a od 1 października kończymy budowę i już będzie luźniej z czasem.

chyba tyle, cenniki znacie, harmonogram znacie, kiedy są zajęcia wiecie, jak się zapiać wiecie, regulamin na szkółce macie. Życzymy miłego dnia i przypominam NIE DZWOŃCIE TYLKO SMS i cierpliwie czekamy bo zgodnie z zasadą nie ważne jaki biznes prowadzisz żeby firma działała po prostu rób to dobrze dla tego obieramy filozofie że priorytetem jest organizacja zajęć i dzieci które już są na szkółce którym już daliśmy słowo, następnie  w drugiej kolejności są dzieci po naborach, w trzeciej kolejności są NOWI a w czwartej SOCIALMEDIA na które już nie ma czasu i jak nie znajdzie się w tym roku osoba kompetentna do obsługi tego to będę ZŁY 😉