informacje sezon 2023/2024

Witam wiadomość jest grupowa, część z was wie część nie wiec informuje wszystkich o tym co się wydarzyło…. 31.07 w trakcie zajeć idąc po prostej drodze ugięła się pode mną noga i okazało się że mam Chondromalacja MFC III stopnia (łękotka i rzepka uszkodzona na ten moment czeka mnie artroskopia chyba że znajdzie się specjalista który naprawi mi kolano bez operacji)  po  3 tygodniach już chodzę musze tylko uważać. W ostatnim tygodniu zrobiłem sobie wolne odciąłem się całkowicie od pracy. W tym czasie wiele osób dzwoniło i się martwiło (mama julka, tata Andrzej, rodzice maxa, artema, akima, dużo by wymieniać.) w pierwszej kolejności chce przeprosić was wszystkich ze musieliście się martwić po prostu wszystko miałem w tyłku i cieszyłem się wolnym. Wszystko jest ok wracamy do pracy ???? a w tym roku będą pewne zmiany…

 

Pod koniec sezony 2022/2023 dochodziły do nas informacje czego wam brakuje w zajęciach. Dla tego w sezonie 2023/2024 oprócz regularnych zajęć w ramach karnetu będziemy organizować także Zawody oraz imprezy integracyjne. Jak to będzie wyglądać? Pierwsza impreza integracyjna/rozpoczęcie sezonu czeka nas już 2 i  3 września (2 września w godzinach 9-13 zapraszamy wszystkie hulajnogi na hale skate in park a 3 września w godzinach 9-13 zapraszamy wszystkie BMX na hale skate in park) zrobimy sobie po wakacyjne testy żeby ustalić odpowiednie grupy, zrobimy grilla, pojeździmy, omówimy plan na najbliższy sezon. Następnie czeka nas 8 tygodni zajęć i w listopadzie 11 i 12 zrobimy sobie zawody (grupy początkujące będą mieć tor do pokonania, zaawansowani będą robić przejazdy, odpalimy grilla, muzyki itp w super skrócie) i będziemy tak cały sezon robić ok 8-9 tygodni zajęć i impreza (obecność na imprezie będzie odejmować jedne zajecia z karnetu gdyż obiekt, rzeczy i instruktorów musimy opłacić)

 

Czeka nas także zmiana w cenniku (prawdopodobnie od października) będzie do wyboru parę modułów, ci co są zawsze najlepiej dla nich będzie wybranie opcji karnet miesięczny, osoby które wiedza ze w danym miesiącu będą 2 razy będą mogli wykupić pojedyncze zajęcia, zrobimy to tak żeby nikt nie był poszkodowany, szczegóły przedstawimy z wyprzedzeniem a marzeniem jest dać wam wszystko na imprezie integracyjnej. I mam nadzieje że pozbędziemy się dzięki temu problemów z brakiem wiedzy ile jeszcze zajęć wam zostało.

 

Pytacie również czy będą zajęcia w najbliższym tygodniu, jeżeli ktoś chce w niedziele 27,08 bmx możemy zrobić o 9 a hulajnogi o 12 na skate in park jednak w ten weekend  mamy 66 miejsc na hulajnogę i 10 miejsc na bmx więc chętni niech napiszą sms o 177 usiądę przejrzę sms i potwierdzę (na pewno najmłodsi którzy uczą się wjeżdżać na przeszkody będą proszeni żeby w niedzielę 27,08 nie przyjeżdżali, typu gniewko, julek , akim z wami chciałbym się umówić w najbliższym tygodniu no i oczywiście chciałbym was zobaczyć na imprezie integracyjnej, będę pisać sms indywidualnego do tych osób) jeżeli ktoś chce przyjść jeszcze w tygodniu przed impreza integracyjną na zajęcia to napiszcie w sms który dzień pasuje ( w tym momencie w poniedziałek o 16 już mam zapisanych ludzi i najlepiej było by zacząć o 15 zajęcia w każdy inny dzień)

 

Podsumowując zapraszam na imprezę integracyjną w następny weekend (hulajnoga 2 września, BMX 3 września) kto chce przyjść jutro to dajcie znać sms będę je przeglądać o 17 bardzo proszę z powodu braków kadrowych aby najmłodsi którzy uczą się zjeżdżać z przeszkód alby umówiły się w tygodniu, z każdym z takich przypadków będę jeszcze rozmawiać przez ten weekend. Zaawansowani z hulajnogi typu wiktoria, daniel, oliwier tez prosił bym żeby przyjechali dopiero na integracje bo instruktor olaf ma zmiażdżoną łękotkę i wróci do zajęć dopiero 24 września a instruktora zimy na razie nie ma. Jeżeli ktoś rezygnuje niech da też znać w sms żebyśmy wiedzieli ile mamy wolnych miejsc (szczególnie ze mamy 10 nowych osób do umówienia) jest 12.30 ja wysyłam sms zbiorowe siadam do umawiania nowych i o 17 będę przeglądać sms kto chce być jutro lub w następnym tygodniu na zajęciach jeszcze przed integracją i kończę sprawdzać komu ile zostało zajęć w karnecie bo został mi lipiec do podsumowania.  pozdrawiam